Site title of www.lajmi.net is Lajminet - Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.. IP is 104.28.26.31 on cloudflare-nginx works with 31 ms speed. World ranking 6130 altough the site value is $365 628. The charset for this site is utf-8.

Web site description for lajmi.net is Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia..

SITE INFORMATION (www.lajmi.net)
 • Site Title : Lajminet - Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • Charset : utf-8
 • Page Speed : 31 ms
 • Site Host : lajmi.net
 • Site IP : 104.28.26.31
 • Site Server : cloudflare-nginx
 • Site Language : en-us
 • Google Analytic Code : 43985485-1
 • Alexa Rank : 6130
KEYWORDS DENSITY (www.lajmi.net)
 • Keywords Using Count Use Rate(%)
 • thursday 34 times 4.01
 • shumë 29 times 3.42
 • lexo 27 times 3.19
 • foto 18 times 2.13
 • lajme 11 times 1.30
 • është 10 times 1.18
 • showbiz 9 times 1.06
 • receta 9 times 1.06
 • friday 9 times 1.06
 • politikë 8 times 0.94
 • futbolli 8 times 0.94
 • ekonomi 8 times 0.94
 • kuriozitete 8 times 0.94
 • lovesex 8 times 0.94
 • shëndeti 8 times 0.94
 • video 8 times 0.94
 • facebook 6 times 0.71
 • fundit 6 times 0.71
 • lifestyle 4 times 0.47
 • sociale 4 times 0.47
 • liga 4 times 0.47
 • auto 4 times 0.47
 • reformës 4 times 0.47
 • kishte 4 times 0.47
 • mund 4 times 0.47
 • qyteza 4 times 0.47
 • mijë 4 times 0.47
 • banorë 4 times 0.47
 • fotot 4 times 0.47
 • play 4 times 0.47
 • zgjedhjet 3 times 0.35
 • sporti 3 times 0.35
 • lojëra 3 times 0.35
 • opinion 3 times 0.35
 • bota 3 times 0.35
 • sport 3 times 0.35
 • tjera 3 times 0.35
 • entertainment 3 times 0.35
 • twitter 3 times 0.35
 • instagram 3 times 0.35
 • youtube 3 times 0.35
 • form 3 times 0.35
 • shba 3 times 0.35
 • lajmi 3 times 0.35
 • erdogan 3 times 0.35
 • ende 3 times 0.35
 • frikësuar 3 times 0.35
 • thotë 3 times 0.35
 • ketë 3 times 0.35
 • sërish 3 times 0.35
 • reagon 3 times 0.35
 • martohet 3 times 0.35
 • ministri 3 times 0.35
 • edhe 3 times 0.35
 • cifël 3 times 0.35
 • vogël 3 times 0.35
 • druri 3 times 0.35
 • mish 3 times 0.35
 • ruan 3 times 0.35
 • tuaja 3 times 0.35
Link Analyse (www.lajmi.net
 • Text Link Rel Target
 • zgjedhjet 2014 /lajme/zgjedhjet-2014/
 • youtube http://www.youtube.com/user/lajminetvideo _blank
 • twitter https://twitter.com/lajminet _blank
 • termat e përdorimit /termat-e-perdorimit/
 • tekste këngësh shqip /entertainment/tekste/
 • teknologji /autotek/teknologji/
 • të tjera /sport/te-tjera/
 • të fundit nga .tv /tv/
 • sporti vendor /sport/sport-vendor/
 • sport /sport/
 • sociale /lajme/sociale/
 • snapchat me risi, ajo që keni kërkuar qëmoti /snapchat-me-risi-ajo-qe-keni-kerkuar-qemoti/
 • showbiz /entertainment/showbiz/
 • shëndeti /lifestyle/shendeti-lifestyle/
 • serie a /sport/serie-a-sport/
 • rrjetet sociale /fun/rrjetet-sociale/
 • rreth lajmi.net /rreth-lajmi-net/
 • receta /lifestyle/receta/
 • reagon gëzim kelmendi: adriatiku më ngriti kurth /reagon-gezim-kelmendi-adriatiku-me-ngriti-kurth/
 • rashica takohet me legjendën e realit (foto) /rashica-takohet-legjenden-e-realit-foto/
 • rajoni /lajme/rajoni/
 • pse disa njerëz e përballojnë më lehtë stresin? /pse-disa-njerez-e-perballojne-lehte-stresin/
 • premier league /sport/premier-league/
 • politikë /lajme/politike/
 • play urban basketball //www.miniclip.com/games/urban-basketball/
 • play pro kicker frenzy //www.miniclip.com/games/pro-kicker-frenzy/
 • play bow master japan //www.miniclip.com/games/bow-master-japan/
 • play bow master //www.miniclip.com/games/bow-master/
 • organizohu /lifestyle/organizohu/
 • opinion /opinion/
 • op-ed /opinion/op-ed/
 • nacionale /lajme/nacionale/
 • mundësi pune /mundesi-pune/
 • modelja shqiptare “çmend” kroacinë (foto) /modelja-shqiptare-cmend-kroacine-foto/
 • më shumë evropë, më pak bruksel /shume-evrope-pak-bruksel/
 • marketing /marketing/
 • lovesex /lifestyle/lovesex/
 • lojëra /lojra/
 • lista /lista/
 • liga e kampionëve /sport/liga-e-kampioneve/
 • lifestyle /lifestyle/
 • lexo më shumë /barcelona-e-transferon-nje-super-mesfushor-foto/
 • lajme futbolli /sport/lajme-futbolli/
 • lajme /lajme/
 • la liga /sport/la-liga-sport/
 • kuriozitete /fun/kuriozitete/
 • kuize /kuize/
 • kënga e javës /entertainment/kenga-e-javes/
 • instagram http://instagram.com/lajminet _blank
 • gender /lifestyle/gender/
 • fun /fun/
 • fit /lifestyle/fit/
 • fëmijët luten për babain polic /femijet-luten-per-babain-polic/
 • familja /lifestyle/familja/
 • facebook https://www.facebook.com/lajminet _blank
 • entertainment /entertainment/
 • eno popi lë “wake up” për një emision fëmijësh? /eno-popi-le-wake-per-nje-emision-femijesh/
 • ekonomi /lajme/ekonomi/
 • dërgo /dergo-ngjarje/
 • bundesliga /sport/bundesliga-sport/
 • bota /bota/
 • blog /blog/
 • bisha e re bmw-m5, vjen me 600 kuaj fuqi /bisha-e-re-bmw-m5-vjen-600-kuaj-fuqi/
 • beckham: ky ekip do ta fitojë premierligën /beckham-ky-ekip-ta-fitoje-premierligen/
 • basketboll /sport/basketboll-sport/
 • barcelona e transferon një super mesfushor (foto) /barcelona-e-transferon-nje-super-mesfushor-foto/
 • ballina /
 • autotek /autotek/
 • auto & tek /autotek/
 • auto /autotek/auto/
 • arte /entertainment/arte/
 • argëtim /fun/argetim/
 • arbana osmani: nga santorini me dashuri…(foto) /arbana-osmani-nga-santorini-dashurifoto/
 • aida dhe gold ag vijnë në bashkëpunim (video) /aida-dhe-gold-ag-vijne-ne-bashkepunim-video/
 • 13 fraza që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë /13-fraza-qe-cdo-femer-enderron-ti-degjoje/
 • “martohet” enca haxhia (foto) /martohet-enca-haxhia-foto/
 • [email protected] /cdn-cgi/l/email-protection
 • .tv /tv/
RESPONSE (www.lajmi.net)
 • CF-RAY : 2c63d6e73b4e3c35-CDG
 • Connection : keep-alive
 • Content-Type : text/html; charset=UTF-8
 • Date : Fri, 22 Jul 2016 03:34:53 GMT
 • Link : ; rel="https://api.w.org/"
 • Server : cloudflare-nginx
 • Transfer-Encoding : chunked
 • Vary : Accept-Encoding
 • X-Powered-By : PHP/5.5.9-1ubuntu4.14
META TAGS (www.lajmi.net)
 • article:author : http://www.facebook.com/lajminet
 • dailymotion-domain-verification : dmk2i40d0nlggpwr5
 • generator : wordpress 4.4.2
 • msapplication-tileimage : http://lajmi.net/wp-content/uploads/2016/02/cropped-512512-1-270x270.png
 • og:description : lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • og:locale : en_us
 • og:site_name : lajminet
 • og:title : lajminet - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • og:type : website
 • og:url : http://lajmi.net
 • robots : noodp
 • twitter:card : summary
 • twitter:description : lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • twitter:title : lajminet - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • viewport : width=device-width, initial-scale=1
H TAGS (www.lajmi.net)
 • h2 : “martohet” enca haxhia (foto), “satan 2” mund të zhdukë një shtet sa franca ose sa teksasi, aida dhe gold ag vijnë në bashkëpunim (video), arbana osmani: nga santorini me dashuri…(foto), barcelona e transferon një super mesfushor (foto), beckham: ky ekip do ta fitojë premierligën, bisha e re bmw-m5, vjen me 600 kuaj fuqi, cadillac është duke punuar në një numër të madh të veturave, eno popi lë “wake up” për një emision fëmijësh?, erdogan ende i frikësuar, thotë se mund të ketë sërish puç, fëmijët luten për babain polic, futbollistja seksi s’do të marrë pjesë në olimpiadë (foto), kapet në fotografi gjatë testimeve mercedes-amg e63 wagon, leo dicaprio mbledh femrat më seksi në jaht (foto), mourinho refuzon ta nënshkruajë fanellën e chelseas (video), qyteza me më pak se 10 mijë banorë ruan fotot tuaja të, rashica takohet me legjendën e realit (foto), reagon gëzim kelmendi: adriatiku më ngriti kurth, shkëndija kualifikohet tutje në ligën e evropës (video), si është e mundur t’i shpëtohet këtij aksidenti? (foto), snapchat me risi, ajo që keni kërkuar qëmoti, turqi, dy tanke i kaluan mbi trup, por mbijetoi (video), more >>
 • h3 : 13 fraza që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë, 7 vendet me ndëshkimet më brutale në botë ndaj përdhunuesve, buka që nuk të shton peshë, recetë e thjeshtë dhe e shpejtë, erdogan ende i frikësuar, thotë se mund të ketë sërish puç, ilaçi me hudhër i zhduk milingonat nga shtëpia juaj, më shumë evropë, më pak bruksel, modelja shqiptare “çmend” kroacinë (foto), pse disa njerëz e përballojnë më lehtë stresin?, reagon gëzim kelmendi: adriatiku më ngriti kurth,
 • h4 : aktuale, autotek, bota, entertainment, fun, ke nje lajm, lifestyle, lojëra, opinion, receta, socialnet, sport, të fundit nga .tv, more >>
CSS FILES (www.lajmi.net)
 • 1 :
 • 2 : /comments/feed/
 • 3 : /feed/
 • 4 : /page/2/
 • 5 : /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/css/styles.css?ver=4.4
 • 6 : /wp-content/plugins/mailchimp-for-wp/assets/css/form-basic.min.css?ver=3.1.5
 • 7 : /wp-content/plugins/miniclip-games/styles/styles.css?ver=1.0.3
 • 8 : /wp-content/themes/lajminet/assets/css/litebox.css
 • 9 : /wp-content/themes/lajminet/css/flexslider.css
 • 10 : /wp-content/themes/lajminet/css/responsive.css
 • 11 : /wp-content/themes/lajminet/images/favicon.ico
 • 12 : /wp-content/themes/lajminet/style.css?ver=1
 • 13 : /wp-content/uploads/2016/02/cropped-512512-1-180x180.png
 • 14 : /wp-content/uploads/2016/02/cropped-512512-1-192x192.png
 • 15 : /wp-content/uploads/2016/02/cropped-512512-1-32x32.png
 • 16 : /wp-includes/wlwmanifest.xml
 • 17 : /wp-json/
 • 18 : /xmlrpc.php
 • 19 : /xmlrpc.php?rsd
 • 20 : http://fonts.googleapis.com/css?family=oswald
 • 21 : http://gmpg.org/xfn/11
JAVASCRIPT FILES (www.lajmi.net)
 • 1 : //static.miniclipcdn.com/js/game-embed.js
 • 2 : /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/jquery.form.min.js?ver=3.51.0-2014.06.20
 • 3 : /wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/scripts.js?ver=4.4
 • 4 : /wp-content/plugins/miniclip-games/js/min/scripts-min.js?ver=1.0.3
 • 5 : /wp-content/themes/lajminet/assets/js/images-loaded.min.js
 • 6 : /wp-content/themes/lajminet/assets/js/litebox.min.js
 • 7 : /wp-content/themes/lajminet/js/jquery.flexslider-min.js
 • 8 : /wp-content/themes/lajminet/js/jquery-1.9.1.js
 • 9 : /wp-content/themes/lajminet/js/jquery-ui.min.js
 • 10 : /wp-content/themes/lajminet/js/onload.js
 • 11 : /wp-content/themes/lajminet/js/skip-link-focus-fix.js?ver=20130115
 • 12 : /wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.11.3
 • 13 : /wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js?ver=1.2.1
 • 14 : /wp-includes/js/wp-embed.min.js?ver=4.4.2
 • 15 : http://w.sharethis.com/button/buttons.js
 • 16 : http://www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js
 • 17 : https://www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js